دانلود مقاله مطالعه اثر اعمال پيش کشش و کشش مياني بر فرکانس هاي طبيعي و آسيب خستگي انباشته شده در ر

يکشنبه 1 اسفند 1395
4:57
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مطالعه اثر اعمال پيش کشش و کشش مياني بر فرکانس هاي طبيعي و آسيب خستگي انباشته شده در رايزر در pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مطالعه اثر اعمال پيش کشش و کشش مياني بر فرکانس هاي طبيعي و آسيب خستگي انباشته شده در رايزر در pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مطالعه اثر اعمال پيش کشش و کشش مياني بر فرکانس هاي طبيعي و آسيب خستگي انباشته شده در رايزر در pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مطالعه اثر اعمال پيش کشش و کشش مياني بر فرکانس هاي طبيعي و آسيب خستگي انباشته شده در رايزر در pdf :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: سیزدهمین همایش ملی صنایع دریایی ایران

تعداد صفحات: 9

چکیده:

در این مقاله مدلسازی رایزرهای دریایی با استفاده از نظریه اولر مورد مطالعه قرار می گیرد. از آنجا که برخورد سیال با رایزر منجر به پیدایش دو دسته از نیروها در دو راستای جریان و عمود بر آن می شود، معادلات حرکت برای نوسان رایزر با استفاده از این مدل و در دو راستای مذکور به دست می آید. به دلیل حضور ترم های غیر خطی در این معادلات، استفاده از رو شهای تحلیلی به منظور حل آ نها میسر نیست به همین دلیل از روش های رایج عددی از جمله تفاضل محدود و رانج کاتا برای حل معادلات استفاده شده است. همچنین فرکانس های طبیعی رایزر که تابعی از موقعیت سکو در سطح آب هستند بدست می آید. با استفاده از پاسخ ارتعاشی سیستم، تنش های نوسانی در رایزر محاسبه شده و آسیب خستگی انباشته شده در طول رایزر بر اساس تاریخچه بارگذاری در هر مقطع برآورد م یشود. اثر اعمال پی شکشش و کشش میانی بر فرکان سهای طبیعی و انباشت آسیب خستگی یکی از از اهداف این تحقیق است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 5 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مقالات من است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات