دانلود مقاله مقايسه کارايي و اثر بخشي مدل تعالي سازمان (EFQM) و ISO10014 در شرکت قطارهاي مسافربري ر

پنجشنبه 17 فروردين 1396
6:09
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مقايسه کارايي و اثر بخشي مدل تعالي سازمان (EFQM) و ISO10014 در شرکت قطارهاي مسافربري رجا در pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مقايسه کارايي و اثر بخشي مدل تعالي سازمان (EFQM) و ISO10014 در شرکت قطارهاي مسافربري رجا در pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مقايسه کارايي و اثر بخشي مدل تعالي سازمان (EFQM) و ISO10014 در شرکت قطارهاي مسافربري رجا در pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مقايسه کارايي و اثر بخشي مدل تعالي سازمان (EFQM) و ISO10014 در شرکت قطارهاي مسافربري رجا در pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: سومین کنفرانس بین المللی پیشرفتهای اخیر در مهندسی راه آهن
تعداد صفحات: 9
چکیده:
در سال های اخیر تلاش فروانی برای تحقیق بهبود مستمر در سازمان ها صورت گرفته است. در همین راستا مدل تعالی سازمان (EFQM) و استاندارد ISO 10014 (جهت سنجش بلوغ سازمانی) طراحی شده اند. هر کدام از این دو ابزار مدیریت کیفیت، قصد دارند با ارزیابی میزان تحقق اصول هشت گانه مدیریت کیفیت، پروژه هایی برای بهبود تعریف و پیشنهاد نمایند. در این مقاله ابتدا تعریف مناسبی از مفهوم بلوغ در شرکت رجا می نمائیم و با استفاده از چک لیست های ISO 10014 به ترسیم نمودار RADAR پرداخته و سطح بلوغ سازمان را مشخص می نماییم. با توجه به عدد سطح بلوغ، نقاط ضعف و قدرت سازمان تببین می گردد. پروژه هایی برای بهبود معرفی می شود. در مدل تعالی سازمان با ارزیابی عملکرد سازمان و ارائه تصویر واقعی از فعالیت های سازمانی شرکت رجا، تفاوت بین وضع موجود و سطح مطلوب مشخص می گرددو سپس بر مبنای آن راه کارها و پروژه هایی جهت رسیدن به سطح تعالی مورد نظر طراحی می گردد. در نهایت با مقایسه و تحلیل اثر بخشی این دو ابزار در شکرت رجا، نشان می دهیم با توجه به عدد (سطح) بلوغ بدست آمده برای شرکت رجا، کدام یک کارایی بالاتری در ایجاد بهبود و تعالی سازمانی خواهد داشت.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 2 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مقالات من است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات