دانلود مقاله تاثير دفعات غذادهي بر ميزان رشد و بازماندگي لارو ماهي سفيد درياي خزر (Rutilus frisii k

پنجشنبه 17 فروردين 1396
6:36
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تاثير دفعات غذادهي بر ميزان رشد و بازماندگي لارو ماهي سفيد درياي خزر (Rutilus frisii kutum, kamensky 1901) در pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تاثير دفعات غذادهي بر ميزان رشد و بازماندگي لارو ماهي سفيد درياي خزر (Rutilus frisii kutum, kamensky 1901) در pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تاثير دفعات غذادهي بر ميزان رشد و بازماندگي لارو ماهي سفيد درياي خزر (Rutilus frisii kutum, kamensky 1901) در pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تاثير دفعات غذادهي بر ميزان رشد و بازماندگي لارو ماهي سفيد درياي خزر (Rutilus frisii kutum, kamensky 1901) در pdf :

دانلود مقاله تاثير دفعات غذادهي بر ميزان رشد و بازماندگي لارو ماهي سفيد درياي خزر (Rutilus frisii kutum, kamensky 1901) در pdf که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1387 در علوم زیستی از صفحه 41 تا 49 منتشر شده است.
نام: تاثیر دفعات غذادهی بر میزان رشد و بازماندگی لارو ماهی سفید دریای خزر (Rutilus frisii kutum, kamensky 1901)
این مقاله دارای 9 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله ماهی سفید
مقاله لارو
مقاله دفعات غذادهی
مقاله رشد
مقاله بازماندگی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
یكی از مسایل مهم در آبزی پروری نیاز به دست آوردن یك تعادل بین سرعت رشد ماهی و استفاده بهینه از غذای فراهم شده است. در پرورش لارو ماهی سفید (Rutilus frisii kutum) مدیریت غذادهی نیز بسیار مهم می باشد زیرا تامین میزان غذای مناسب، در زمان مناسب می تواند موجب كاهش تلفات و افزایش رشد گردد. این آزمایش در 4 تیمار و 3 تکرار انجام گرفت: تیمار :A یک بار غذادهی در روز در ساعت 8، تیمار :B دو بار غذادهی در روز در ساعات 8 و 11 (تیمار شاهد)، تیمار :C سه بار غذادهی در روز در ساعات 8، 11 و 14، تیمار چهار بار غذادهی در روز در ساعات 8، 11، 14 و 17 نرخ غذادهی بر اساس 15 درصد وزن بدن کل لارو ماهیان یک تکرار، در روز صورت گرفت. نتایج نشان داد که بین تیمارهای مورد بررسی از نظر وزن و طول بدن لاروهای ماهی اختلاف معنی دار آماری مشاهده می گردد (05/0>p) بیشترین افزایش وزن و طول را لاروها در یكبار غذادهی در روز داشتند و با افزایش دفعات غذادهی وزن و طول كاهش پیدا كرد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 3 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مقالات من است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات