دانلود مقاله روشي نو در تشخيص حروف در متون چاپي عربي و فارسي با استفاده از پويش خط زمينه در pdf

جمعه 18 فروردين 1396
3:59
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله روشي نو در تشخيص حروف در متون چاپي عربي و فارسي با استفاده از پويش خط زمينه در pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله روشي نو در تشخيص حروف در متون چاپي عربي و فارسي با استفاده از پويش خط زمينه در pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله روشي نو در تشخيص حروف در متون چاپي عربي و فارسي با استفاده از پويش خط زمينه در pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله روشي نو در تشخيص حروف در متون چاپي عربي و فارسي با استفاده از پويش خط زمينه در pdf :

دانلود مقاله روشي نو در تشخيص حروف در متون چاپي عربي و فارسي با استفاده از پويش خط زمينه در pdf که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در مهندسی برق مجلسی از صفحه 51 تا 58 منتشر شده است.
نام: روشی نو در تشخیص حروف در متون چاپی عربی و فارسی با استفاده از پویش خط زمینه
این مقاله دارای 8 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله سیستم تشخیص متن فارسی و عربی
مقاله قطعه بندی حروف
مقاله ملایم سازی
مقاله روش پویش خط زمینه

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
مطمئنا یکی از مراحل مهم در سیستم های تشخیص متن جداسازی یا قطعه بندی حروف است چرا که جداسازی نادرست حروف منجر به خطاهای بسیاری در تشخیص حروف خواهد گشت. بنابر ویژگی های خاص زبان فارسی و عربی که ذکر خواهد شد این عمل در مورد این دو زبان به مراتب مشکل تر از زبان های لاتین از جمله زبان انگلیسی است و هنوز الگوریتم مناسبی برای این کار معرفی نشده است. الگوریتم های موجود که پایه روش این مقاله قرار گرفته است تا حدود 85% موفق می باشد. در این مقاله یک روش جدید بهبود یافته با بررسی ویژگی های بصری زبان فارسی و عربی معرفی شده است. الگوریتم جدید توانسته است با بعضی از قلم های چاپی موجود کارآیی حدود %985 و حتی در موارد خاص تا 100% داشته باشد. مابقی خطاها را هم می توان با یک روش مناسب تشخیص کاراکتر و یک پایگاه داده لغات کامل فارسی حل نمود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 4 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مقالات من است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات