دانلود مقاله بازخواني نظريه شك دكارت در pdf

جمعه 18 فروردين 1396
4:01
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بازخواني نظريه شك دكارت در pdf دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بازخواني نظريه شك دكارت در pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بازخواني نظريه شك دكارت در pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بازخواني نظريه شك دكارت در pdf :

دانلود مقاله بازخواني نظريه شك دكارت در pdf که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1387 در آینه معرفت از صفحه 157 تا 170 منتشر شده است.
نام: بازخوانی نظریه شك دكارت
این مقاله دارای 14 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله شك دكارتی
مقاله مولفه های شك دكارتی: تعریف
مقاله ملاك
مقاله توجیه و;
مقاله شك دكارت به منزله یك نظریه فلسفی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
معمولا در بحث از شك دكارت برعنصر یا مولفه هایی چند از آن اشاره یا تاكیدمی شود و اغلب به جنبه ها و اضلاع متعدد آن، به تفكیك پرداخته نمی شود.
این مقاله در پی آن است تا با موضوع تحقیق قرار دادن شك در فلسفه دكارت و با نگاهی تحلیلی و فلسفی به آرا و آثار وی، ابعاد مختلف و شبكه ای را كه دكارت در فلسفه خود برمحور نظریه شك تنیده است، مطرح سازد. از این رو، به مولفه های متعددی در نظریه شك از قبیل تعریف، وجود، ملاك، چارچوب داری، هدف، فایده، حدود، مراتب، اقسام، توجیه پذیری،گستره و; می پردازد و براین اساس پیشنهاد می كند تا با ملاحظه ابعاد مختلف مذكور و با لحاظ مجموع آنها، شك دكارتی را در افق یك «نظریه» مستقل فلسفی نظاره كنیم.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 2 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مقالات من است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات