دانلود مقاله بررسي رابطه بين سبک ارزشيابي و سبک نظارت و راهنمايي گروه هاي آموزشي با توانمند سازي دب

جمعه 18 فروردين 1396
4:14
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي رابطه بين سبک ارزشيابي و سبک نظارت و راهنمايي گروه هاي آموزشي با توانمند سازي دبيران مقطع راهنمايي شهرستان کهگيلويه در سال 92در91 در pdf دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي رابطه بين سبک ارزشيابي و سبک نظارت و راهنمايي گروه هاي آموزشي با توانمند سازي دبيران مقطع راهنمايي شهرستان کهگيلويه در سال 92در91 در pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي رابطه بين سبک ارزشيابي و سبک نظارت و راهنمايي گروه هاي آموزشي با توانمند سازي دبيران مقطع راهنمايي شهرستان کهگيلويه در سال 92در91 در pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي رابطه بين سبک ارزشيابي و سبک نظارت و راهنمايي گروه هاي آموزشي با توانمند سازي دبيران مقطع راهنمايي شهرستان کهگيلويه در سال 92در91 در pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: نخستین همایش ملی علوم تربیتی و روان شناسی
تعداد صفحات: 11
چکیده:
هدف از انجام این پژوهش بررسی رابطه بین سبک ارزشیابی و سبک نظارت و راهنمایی گروه های آموزشی با توانمند سازی دبیران شهرستان کهگیلویه در سال 92-91 می باشد. این پژوهش به شیوه توصیفی و به صورت پیمایشی و به کمک پرسشنامه های استاندارد شده سبک نظارت و راهنمایی ، توانمند سازی و سبک ارزشیابی انجام گرفته است. جهت تعیین حجم نمونه به کمک جدول مورگان 250 نفر از جامعه آماری انتخاب شدند؛ یافته های تحلیلی نشان می دهد: بین سبک نظارت و راهنمایی و ابعاد آن (سبک کلاسیک، سبک روابط انسانی، سبک منابع انسانی) و سبک ارزشیابی با توانمند سازی دبیران رابطه مثبت و معناداری وجود دارد. بین سبک کلاسیک با توانمند سازی دبیران رابطه منفی و معناداری وجود دارد. بین اثر همزمان سبکهای نظارت و راهنمایی و توانمند سازی دبیران رابطه معنی داری وجود دارد .


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 4 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مقالات من است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات