دانلود مقاله الگوئي پيشنهادي براي توليد چارچوب برنامه هاي درسي دوره هاي کارشناسي ارشد فناوري اطلاعا

جمعه 18 فروردين 1396
4:35
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله الگوئي پيشنهادي براي توليد چارچوب برنامه هاي درسي دوره هاي کارشناسي ارشد فناوري اطلاعات در pdf دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله الگوئي پيشنهادي براي توليد چارچوب برنامه هاي درسي دوره هاي کارشناسي ارشد فناوري اطلاعات در pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله الگوئي پيشنهادي براي توليد چارچوب برنامه هاي درسي دوره هاي کارشناسي ارشد فناوري اطلاعات در pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله الگوئي پيشنهادي براي توليد چارچوب برنامه هاي درسي دوره هاي کارشناسي ارشد فناوري اطلاعات در pdf :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: پانزدهمین کنفرانس بین المللی سالانه انجمن کامپیوتر ایران

تعداد صفحات: 7

چکیده:

برای حفظ و افزایش کیفیت دوره های آموزش دانشگاهی کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات همانند دوره کارشناس ی دانشگاه ها ی مجری نیازمند بازبینی برنامه های درسی مصوب با هدف مناسب ساز ی و روزآمدی هستند. در این راه چاره ای جز استفاده از فراروش های علمی در تولید طرح در سها و درس افزارها ی آموزش ی این دور ه ها و جودندارد. گام های اولیه در این زمینه فراهم سازی شرایط استفاده از روش و الگو در تولید این محصولات آموزشی است. در این مقاله بر مبنا ی الگوی زد که بکمک آن زنجیره ها ی درس ی بر ای دوره کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات تولید گردیده، الگوی به نام زد- 3 یا زنجیره های درسی سه بعد ی پیشنهاد گرد یده تا از آن برا ی تولید چارچوبی برای تولید گرایش در برنامه های درسی دوره های کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات بهر ه گیری شود. سه بعد این مدل ،ابعاد دانشی،درسی و حرفه ای هستند که بعد دانشی از مدل تولی د برنامه درسی ،ACM&IEEE بعد درسی از مدل زد و بعد حرفه ا ی از تحلیلی برمبنای چارچوب بهنجار زکمن اخذ میشود. در این مقاله با ای ن مدل یک چارچوب برای گرایش معماری فناوری اطلاعات در دوره کارشناسی ارشد تولید و توصیف و یک درس از این مجموعه نیز تشریح شده است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 18 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مقالات من است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات