دانلود مقاله شناسايي و بررسي معيارهاي تصميم گيري جهت ارائه ي قيمت پيشنهادي در مناقصات، براي شرکت ها

پنجشنبه 11 آذر 1395
2:51
علی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله شناسايي و بررسي معيارهاي تصميم گيري جهت ارائه ي قيمت پيشنهادي در مناقصات، براي شرکت هاي رتبه 1 پيمانکاري ايران در pdf دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله شناسايي و بررسي معيارهاي تصميم گيري جهت ارائه ي قيمت پيشنهادي در مناقصات، براي شرکت هاي رتبه 1 پيمانکاري ايران در pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله شناسايي و بررسي معيارهاي تصميم گيري جهت ارائه ي قيمت پيشنهادي در مناقصات، براي شرکت هاي رتبه 1 پيمانکاري ايران در pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله شناسايي و بررسي معيارهاي تصميم گيري جهت ارائه ي قيمت پيشنهادي در مناقصات، براي شرکت هاي رتبه 1 پيمانکاري ايران در pdf :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: دومین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک پروژه ها

تعداد صفحات: 13

چکیده:

شرکت در مناقصات یکی از مراحل استراتژیک و حیاتی برای پیمانکاران محسوب می شود. پیمانکاران در رویارویی با مناقصات همواره نیاز دارند در دو زمینه تصمیم گیری نمایند: اول اینکه باید تصمیم بگیرند آیا در مناقصه یک پروژه که به آن دعوت شده اند و یا به طریقی از آن آگاهی پیدا کرده اند، شرکت کنند یا خیر، دوم باید تصمیم بگیرند با چه قیمتی در م ناقصه شرکت کنند. عوامل زیادی در این تصمیم گیری ها دخیل می باشند. در این مقاله با استفاده از پرسشنامه 2 مرحله ای که در مرحله اول مورد بررسی تصدیق خبرگان قرار گرفت، عوامل مؤثر بر تصمیم دوم یعنی تعیین قیمت پیشنهادی در شرکت های بزرگ پیمانکاری، شناسایی و با به کارگیری شاخص های آماری، وزن دهی شده اند. تعداد این عوامل 76 فاکتور می باشد که در 4 گروه جداگانه و 11 زیرگروه دسته بندی شده اند. در نهایت نتایج با قانون پاراتو تطبیق داده شده اند و مهمترین این ع وامل با استفاده از این قانون شناسایی و ارائه گردیده اند. جامعه آماری این پژوهش پیمانکاران رتبه 1 تأئید صلاحیت شده معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری در رشته های ساختمان، آب و راه ترابری می باشند.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 22 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مقالات من است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات